Įmonių steigimas | FinanceMaster.LT
Siekiate įgyvendinti savo seną svajonę ir įsteigti įmonę? Esate pasirengę greitai prisitaikyti prie kintančių rinkos normų ir tendencijų? Siekiate rinkai pasiūlyti unikalius produktus ar paslaugas? Esame tam, kad padėtume Jums tai įgyvendinti.

Bendradarbiaudami su verslo inovacijų grupėmis, taikydami įvairias strategijas ir atlikdami rinkodaros funkcijas, pateikdami pavyzdžius ir argumentus, padėsime apsispręsti, kurią verslo formą pasirinkti:

- Uždarosios akcinės bendrovės (UAB) - tai populiariausia verslo forma Lietuvoje. Šis ribotos civilinės atsakomybės privatus juridinis asmuo privalo turėti ne mažesnį nei 10 000 litų įstatinį kapitalą, padalintą į akcijas, kurių savininkų gali būti ne daugiau kaip 250 asmenų. Kiekvienas bendrovės steigėjas turi įsigyti bendrovės akcijų ir tapti jos akcininku bei turėti tokias teises, kokias suteikia jam nuosavybės teise priklausančios bendrovės akcijos. Pažymėtina tai, kad Uždarosios akcinės bendrovės turtas yra nesusietas su akcininkų turtu.

- Individualios įmonės (IĮ) - tai įmonė, priklausanti vienam fiziniam asmeniui, kuriai taikoma neribota turtinė atsakomybė, o tai reiškia, kad asmens turtas yra neatsiejamas nuo įmonės turto ir už įmonės skolas jos savininkas atsako savo asmeninėmis investicijomis bei turtu. Tai reiškia, kad žlugus verslui, atsiranda rizika prarasti visą savo turtą.

- Viešosios įstaigos (VŠĮ) - tai pelno nesiekiantis ribotos civilinės atsakomybės viešasis juridinis asmuo, siekiantis tenkinti viešuosius interesus, vykdydamas švietimo, mokslinę, kultūrinę, sveikatos ar aplinkos apsaugos veiklą, ar bendrai paėmus, visuomenei naudingą veiklą. Viešoji įstaiga turi teisę verstis įstatymų nedraudžiama ūkine komercine veikla, kuri neatsiejama nuo jos veiklos tikslų. Šio juridinio asmens gautas pelnas negali būti skirtomas, jis gali būti panaudojamas tik veiklos tikslų pasiekimo pagrindu.

Kodėl steigiant įmonę, naudinga pagalbos kreiptis į mūsų įmonę?

Jei susiduriate su dilema, kurią verslo formą vis tik pasirinkti: UAB, VŠĮ, IĮ ar kt., rekomenduojame pagalbos kreiptis į mūsų įmonės specialistus. Remdamiesi savo unikaliais ištekliais ir gebėjimais, konkurencine aplinka, vartotojų poreikių patenkinimo tikslu ir savo nuodugniu šių dienų rinkos suvokimu, padėsime Jums įsivaizduoti Jūsų verslo ateitį - nuo koncepcijos plėtros iki verslo modelio sukūrimo ir įgyvendinimo.

Atsižvelgę į Jūsų planuojamos veiklos pobūdį, turimo kapitalo dydį, mokesčius, atsakomybės ribas ir kitus kriterijus, padėsime operatyviai įsteigti įmonę. Esant poreikiui, konsultuosime Jus buhalterinės apskaitos klausimais ir teiksime pilnos buhalterinės apskaitos paslaugas. Profesionaliai atsakysime į visus Jums iškilsiančius klausimus ir nepaliksime jokių klaustukų tiek verslo steigimo, tiek mokesčių klausimais.

Susisiekite su mumis ir aptarsime Jūsų verslo įkūrimo galimybes, įmonės teisinę formą ir pateiksime atsakymus įvisus Jums rūpimus klausimus, padėdami Jūsų verslui išsikovoti vietą šiandieninėje rinkoje.

Esame įmonių steigimo profesionalai, suinteresuoti savo klientų nuolatiniu augimu ir naujai įkurto verslo sėkme, tad kreipęsi į mus, žengsite pirmąjį žingsnį sėkmingo verslo link!kainos
skaiciuoklė

Čia galite sužinoti, kiek Jūsų įmonei kainuotų buhalterinės paslaugos

Daugiau